prezent na dzień kobiet
Jaki prezent sprawić swojej ukochanej na dzień kobiet?

Jaki prezent sprawić swojej ukochanej na dzień kobiet?

Dzień kobiet coraz bliżej, dlatego warto już teraz pomyśleć o prezencie dla swojej ukochanej. Oprócz klasycznych czekoladek czy kwiatów dobrze jest dodać coś więcej, co zostanie z partnerką na dłużej. W tym celu świetnie sprawdzają się książki! Choć wydaje się, że znalezienie idealnego tytułu może być trudne, to książki dają ogromne pole do popisu. Łatwo dobrać je do przeróżnych zainteresowań czy pasji, dzięki czemu każda kobieta może uśmiechnąć się na widok swojego upominku.

Książki dla moli książkowych

Praktyczny i oryginalny prezent na dzień kobiet nie musi być drogi czy duży, często radość sprawią już zwykłe życzenia i drobny upominek. W ten wyjątkowy dzień książki mogą być świetnym podarunkiem, bo dla każdej z kobiet można znaleźć coś specjalnego. Jeśli ukochana lubi czytać, a jej biblioteczka ugina się pod stosami książek, to znalezienie ciekawego tytułu może być nieco trudniejsze. Warto wtedy sięgnąć po pozycje premierowe, które na pewno zaskoczą partnerkę i sprawią jej wiele radości. Świetnie sprawdzi się tu nowy gotycki kryminał “Sanatorium” napisany przez Sarah Pearse. Klimat gór, luksusowego hotelu i mrocznej zagadki to coś, co wciągnie na wiele godzin. Ciekawym wyborem może być także “Zew nocnego ptaka” Roberta McCammona. To powieść historyczna, która liczy sobie niemal 1000 stron, a jej fabuła rozgrywa się w roku 1699.

Idealne książki na dzień kobiet

Dzień kobiet to dobry czas, aby podarować ukochanej coś wyjątkowego. Każda kobieta ma inne pasje, inne priorytety i inne zainteresowania. Warto zastanowić się, czym ukochana interesuje się najbardziej i jaka książka mogłaby ją zaciekawić. Dla fanek podcastów historycznych i opowieści wojennych świetnie sprawdzi się książka “Złodziejka książek” Markusa Zusaka. To historia wojenna z perspektywy niemieckiego dziecka, która pokazuje realia tych ciężkich czasów. Kobietom, które preferują lżejsze tematy i cenią sobie dobre historie romantyczne, na pewno spodoba się książka “Duma i uprzedzenie” Jane Austen.