prezent na dzień kobiet
Spraw kobiecie przyjemność – kup książkę!

Spraw kobiecie przyjemność – kup książkę!

Kwiaty-tak, a do kwiatów książka!

Zbliża się Dzień Kobiet! Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią dostawać kwiaty i słodycze. Ale może w tym roku zaskoczysz bliską Ci kobietę i kupisz jej książkę? Propozycji jest wiele, trudno znaleźć tą idealną. Całe szczęście są sposoby na to, żeby książka była trafiona.

Jak kupić książkę idealną?

Chcesz kupić książkę, ale tytułów jest tak dużo, że nie wiesz, którą wybrać? Najważniejsze, to znać zainteresowania osoby, której podarujesz książkę i mieć pewność, że dana pozycja nie została już przeczytana.

Kryminał na prezent? Oczywiście!

Dla kobiet interesujących się kryminałami (a takich naprawdę nie brakuje!) musisz poszukać coś z kategorii kryminałów. Propozycji jest wiele, prym wiodą książki Agaty Christie, nie mniejszą popularnością cieszą się kryminały Remigiusza Mroza, Wojciecha Chmielarza, Katarzyny Bondy czy Harlana Cobena. Wśród najlepszych kryminałów 2022 roku znalazły się:

– “Morderstwo w Orient Expressie” – Agata Christie

– “Kasacja” – Remigiusz Mróz

– “Żmijowisko” – Wojciech Chmielarz

– “Nie mów nikomu” – Harlan Coben

– “Sprawa Niny Frank” – Katarzyna Bonda

Romanse, romanse i jeszcze raz romanse

Książki z kategorii tych miłosnych od lat mają rzesze zwolenniczek. Nic tak nie wciąga w świat książki, jak namiętna historia dwojga kochanków. Twoja kobieta kocha czytać książki obyczajowe czy romanse ? Kup jej kolejny! Do bestsellerów należą:

– Odważna i zakochana  – Julia Quinn

– Cena wyboru  – Piotr Lasota

– Paparazzi kropka com  – Małgorzata Nowodworska

– Skradziony Klejnot  – Alek Rogoziński.

Wsłuchaj się w kobiecy głos i odpowiedz książką

Twoja kobieta chciałaby ugotować oryginalny obiad, ale nie ma pomysłu. Wsłuchaj się z jej głoś i kup… książkę kucharską. Wielu kucharzy ze szklanego ekranu ma swoje książkowe pozycje do kupienia. Jeśli Twoja kobieta chciałaby zacząć szyć, kup książkę z kursem krawieckim. W księgarniach jest też mnóstwo poradników, książek psychologicznych, czy książek do nauki języków obcych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.